İş Başvuruları Logitur Lojistik Hizmetleri

Seçme ve işe alım, doğru insan kaynağının belirlenen uygun pozisyon için şirkete kazandırıldığı önemli bir süreçtir.Bu doğrultuda İnsan Kaynakları tarafından çeşitli kanallar kullanılarak (Logitur Özgeçmiş Veri Bankası, insan kaynakları kariyer sitesinden gelen başvurular, bireysel başvurular, danışmanlık hizmeti veren şirketler) aday araştırmaları yapılmaktadır.
Yapılan ön elemeler sonucunda belirlenen adaylar İnsan Kaynakları departmanımız ile yapılacak ilk görüşme için davet edilerek  yetkinlik bazlı mülakatlarımıza alınmaktadır.

Süreci olumlu devam eden adaylar ilgili bölüm müdürü ve yöneticiler ile görüştürülmektedir. Görüşmelerin tamamını ve referans araştırmalarını olumlu olarak tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır. Tüm süreçler sonunda adaylarımıza sürecin gelişimi ve sonucu hakkında mutlaka bilgilendirme yapılmaktadır.

Aday veri tabanının verimliliği açısından faks ve posta  yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır. Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilmektedir.
MERTUR GRUP ŞİRKETLER'de çalışmak isterseniz, İş Başvuru Formu'nu doldurarak gönderebilirsiniz.


Logitur Lojistik Hizmetleri

Logitur Lojistik Hizmetleri

Logitur Lojistik Hizmetleri

Logitur Lojistik Hizmetleri

Logitur Lojistik Hizmetleri

Logitur Lojistik Hizmetleri